EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

Dasma

Ne e dimë se sa e rëndësishme është dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto momente kulmore, shënohen nga një wedding planner, një photobook dhe njerëzit tuaj të dashur.

Shfleto galerine

Party

Ne krijojmë evente të personalizuara, të përshtatura sipas nevojave të klientëve tanë.

Shfleto galerine

KORPORATA

Ekipi ynë kreativ do të ndërtojë një event që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson brand-i juaj.

Shfleto galerine

DIZENJO EVENTIN TEND

Burimi i parë është ideja - sepse është pjesa e parë në funksion të një eventi unik, si pothuajse të gjitha eventet tona të personalizuara. Class Events është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të gjithë tipologjive të eventeve.

REZERVO NJE TAKIM
BLOG

Shndërrimi i plotë i mjedisit, Class Events i realizon ëndrrën çiftit nga Lushnja!

Sigurisht që për organizimin e një dasme, vendi është i rëndësishëm dhe sjell shumë kushtëzime, megjithatë më të rëndësishme janë dëshirat e atyre që martohen dhe Class Events bën të pamundërën për t'i kthyer ato në ligje që…

Lexo me shume
LAJMET E FUNDIT

Ditёlindje nё njё pastiçeri franceze, pёr tё mos u humbur!

Silleni Francёn nё festёn tuaj. Francёn apo çdo qytet tjetёr qё dashuroni pёr bukurinё e kulturёn e tij. Para pak ditёs ambienti i Restorant Living nё kryeqytet u shndёrrua nё njё pastiçeri franceze. Kjo ishte tema qё vogёlushja Dea dёshironte pёr 10-vjetorin e saj, dhe dёshira e saj u bё realitet nga stafi i Cl…

Lexo me shume