Martohesh? Do të të frymëzoj me dasmat më të bukura të 2019-ës!

E klikove këtë artikull sepse po mendon të realizosh dasmën e ëndrrave? Apo sepse thjesht të pëlqen të frymëzohesh nga gjërat e bukura? Sido që të jetë ne kemi disa sugjerime për ty dhe shpresojmë të të ndihmojmë sadopak.

Me siguri ke krijuar disa ide në mendjen tënde për ditën e madhe, por kush tha që nuk ka më mirë dhe më bukur se aq? E bukura nuk ka fund, sidomos kur bëhet fjalë për një event aq special sa dasma.

Mund të të themi me plot bindje që dasmat e vitit 2019 të Class Event janë ndër dasmat më të bukura që mund të të kenë zënë sytë. Magjia e përrallave me princesha ka qenë pikërisht ajo që kemi parë të bërë realitet nga Class Events. Dekore ëndrrash, perfekte në çdo detaj!

Më poshtë po përmbledhim disa nga dasmat e 2019-ës që janë realizuar duke perfeksionuar shijen e hollë dhe dëshirat e nuseve që këtë vit ishin protagonistet e ëndrrave që u realizuan nga Class. Të sigurojmë që do ta gjesh veten diku ;)

Një dasmë si ajo e Nejdës, buzë detit në një tendë transparante të mbushur me drita që ngjasojnë si miliona yje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS by Alketa Vejsiu (@classav_events) on

Si ajo e Elseidit dhe Fiorenzës e organizuar në kalanë e Shkodrës, të cilën Class e shndërroi në një kala nga ato që kemi imagjinuar kur dëgjonim përralla me princesha.

Si ajo e Afronës dhe Bleros, elegante, e bardhë si akulli e me një altar të puthur nga dielli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS by Alketa Vejsiu (@classav_events) on

Një përrallë në stil Boho për të gjithë ata shpirtrat e lirë që duan ta “thyejnë” paksa traditën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS by Alketa Vejsiu (@classav_events) on

Apo si kjo në Lago Di Garda? Sepse Class është kudo!

Planifikon dasmën në 2020-ën?

Rezervo një takim me menaxherë tanë! Kliko këtu!  

Për të parë më shumë dasma dhe dekore klikoni në www.classav.com në kategorinë Blog ose Evente.