5 fustane jotradicionalë nusërie për vajzat që guxojnë

Kush nuk e ka imagjinuar të paktën një herë veten të veshur nuse? Nëse trendet e fustaneve të nusërisë ndryshojnë me kohën, dëshira e vajzave për të provuar një të tillë, sa vjen e shtohet. Sigurisht që jo të gjitha e gjejnë veten te fustani tradicional. Fustani i nusërisë nuk ka pse të jetë gjithmonë ai i bardhi në stil princeshe. Shumë vajza do të ndiheshin princesha edhe me një model që u përshtatet e i përfaqëson më mirë. Fustani i nusërisë duhet të reflektojë stilin dhe karakterin e vajzës që e mban veshur. Nëse ndjeni se fustanet tradicionalë nuk janë për ju, atëherë guxoni! Kërkoni atë që ju përshtatet, pasi Class By Alketa Vejsiu ka menduar për çdonjërën prej jush. Në Class do të gjeni veten të gjitha ju nuset e ardhshme që nuk dëshironi të jeni të zakonshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on

Më poshtë po ju sjellim vetëm 5 nga modelet më “in” të këtij sezoni, të gjitha të prodhuara në Class Atelier dhe të krijuara nga stilistja, Livia Myftari. Çdo copë e përzgjedhur me kujdes dhe e stiluar me shumë dashuri, duke menduar për vajzat “class” që duan të bëjnë dallimin dhe të jenë unike në ditën e tyre më të rëndësishme.

Një nuse rebele si Armina Mevlani

Një nuse seksi

Një nuse elegante

Një nuse sirenë

Një princeshë moderne

Për të parë nga afër të gjitha modelet e tjera që gjenden në showroom, Class By Alketa Vejsiu ju mirëpret. Ah, kujtoni që në Class mund ta personalizoni fustanin tuaj dhe të realizoni atë që gjithmonë keni ëndërruar. Për të diskutuar idetë nga afër, mund të lini një takim me stilisten Livia Myftari në numrin e telefonit +355 69 60 95 693.

Mos harro, Class je ti!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on